ŽIŤ ŠPORTOM JE KRÁSNE A PODAŤ PRI ŇOM POMOCNÚ RUKU JE EŠTE KRAJŠIE ❤️⚽️🏒🏆

Počas turnaja Ninjacup 2018 sa uskutočnila aj finančná zbierka pre pomoc rodine v ťažkej situácií. V spolupráci s občianskym združením Connected sme osobne navštívili rodinu a odovzdali vyzbieranú čiastku, ktorá bola pekných 450€. Do benefičnej zbierky prispeli aj víťazi turnaja Starek Transport team, ktorí venovali svoju výhru. Naše stretnutie s rodinou bolo veľmi pozitívne, ukázalo nám že aj človek v ťažkej situácií dokáže mať úsmev na tvári.

Je úžasne vidieť, že si vieme a chceme pomáhať. Môžeme byt právom na seba hrdí.

Milujeme šport a preto vznikol Ninja cup. Plne si však uvedomujeme, že je niečo oveľa viac na čom v živote skutočne záleží. A to je pomoc druhým. Každý životný osud je iný. Niektorí z nás majú všetko čo k životu potrebujú, iní zas zvádzajú boj, ktorí si ani len nevieme predstaviť. 

Preto sme sa rozhodli podporiť skvelú myšlienku občianského združenia Connected a Misie mladých a spoločne usporiadať počas turnaja a koncertov zbierku pre rodinu z Námestova. Rodina má dve ťažko postihnuté deti s detskou mozgovou obrnou . Napriek všetkému úsiliu je často nad ich ľudské sily zvládať finančnú situáciu rodiny a preto by sme im veľmi radi aspoň trošku pomohli.

Okrem skvelej zábavy na Gipsy Čave či Roberta Kazíka sa budeme môcť teda spojiť a a aspoň trošku pomôcť. Zbierka bude usporiadaná na mieste. Ste všetci srdečne vítaní a tešíme sa na poriadnu oravskú zábavu.

www.ninjacup.sk