Rozpis FUTBAL

DátumZápasČas / VýsledkySkupina
TJ Olympic Šutovo — Gabion Aréna TeamSkupina A - FUTBAL
Nealko — SSC NeopilSkupina B – FUTBAL
Zberba — Borussia MönchengladbachSkupina C - FUTBAL
El Matador Team — NŠK 1922 BratislavaSkupina D – FUTBAL
Proti sebe — Young Red DevilsSkupina E – FUTBAL
TJ Olympic Šutovo — S nikýmSkupina A - FUTBAL
S niekym — FF InvalidSkupina F – FUTBAL
Zberba — MajstriSkupina C - FUTBAL
Nealko — KlimekovciSkupina B – FUTBAL
El Matador Team — StarekTransportSkupina D – FUTBAL
Proti sebe — Slušne a solídneSkupina E – FUTBAL
S niekym — Engerau Boys BASkupina F – FUTBAL
SSC Neopil — KlimekovciSkupina B – FUTBAL
Gabion Aréna Team — S nikýmSkupina A - FUTBAL
Borussia Mönchengladbach — MajstriSkupina C - FUTBAL
Young Red Devils — Slušne a solídneSkupina E – FUTBAL
NŠK 1922 Bratislava — StarekTransportSkupina D – FUTBAL
FF Invalid — Engerau Boys BASkupina F – FUTBAL
TJ Olympic Šutovo — El Matador TeamTabuľka 2. miest FUTBAL
Borussia Mönchengladbach — NealkoTabuľka 2. miest FUTBAL

Najleší hráč futbal

PozíciaHráčKlubGóly
1Milan HvoľkaSlušne a solídne9
2Nikodem stašNealko7
3Rastislav SmondekSlušne a solídne6
4Miloš BútoraMajstri5
5Martin BranickýTJ Olympic Šutovo5
6Radovan MedveckýFF Invalid5
7Anton SuľaTJ Olympic Šutovo5
8Marián MoresMajstri4
9Lukáš RepkaBorussia Mönchengladbach3
10Juraj KurjakSlušne a solídne3
11Ľubomír GerátSSC Neopil3
12Marián GočálSlušne a solídne3
13Pavol BetušťákFF Invalid3
14Radko KvasničakSlušne a solídne3
15Matej GondaBorussia Mönchengladbach3
16Gabriel KarasBorussia Mönchengladbach2
17Tomáš JurinaTJ Olympic Šutovo2
18Marek ZbojaStarekTransport2
19Andrej CsibaEngerau Boys BA2
20Matúš DedinskýS nikým2
21Miroslav RoštákStarekTransport2
22Filip JuráňTJ Olympic Šutovo2
23Filip ĎuroňEl Matador Team2
24Martin kubošNealko2
25Ľuboš PisarčíkSlušne a solídne2
26Marko MikušSSC Neopil2
27Filip HajdukSSC Neopil2
28Vojto FukasFF Invalid2
29Timotej DedinskýS nikým2
30Samuel ZemančíkMajstri1
31Stanislav BelkoMajstri1
32Tomáš ZboroňStarekTransport1
33Matúš PíšiMajstri1
34Tomáš UjmiakS niekym1
35Diego TristanYoung Red Devils1
36Lukáš StacheraEl Matador Team1
37Patrik ZrnčíkEl Matador Team1
38Roman RepkaBorussia Mönchengladbach1
39Maroš BednárBorussia Mönchengladbach1
40Martin BednárBorussia Mönchengladbach1
41David ŤapajnaNealko1
42Bohuslav PilarčíkKlimekovci1
43Martin RošťakGabion Aréna Team1
44Erik ŽuffaS niekym1
45Maroš VitanovecSSC Neopil1
46Matúš LajčinSSC Neopil1
47Albert HotiSlušne a solídne1
48Tadeáš ŤapajTJ Olympic Šutovo1
49Ronald VörosEngerau Boys BA1
50Jozef SuľaTJ Olympic Šutovo1
51Adam CehuľaTJ Olympic Šutovo1
52Tomáš BucTJ Olympic Šutovo1
53Frederika KovalikováFF Invalid1
54Matúš UlrichMajstri1
55Matúš StaroňS nikým1
56Marián KrižanEngerau Boys BA1
57Michal MlynekEngerau Boys BA1
58Marek KubošNealko1
59Filip ČernýYoung Red Devils0
60Filip KovalYoung Red Devils0
61Oliver KerteszYoung Red Devils0
62Samuel BelopotočanBorussia Mönchengladbach0
63Marek MušákSlušne a solídne0
64Michael StašákSlušne a solídne0
65Nikolas ŠubinYoung Red Devils0
66Timotej ČuporákNealko0
67Patrik MikulajS nikým0
68Branislav BullaS nikým0
69Martin LatkaS nikým0
70Tomáš ŠrobaS nikým0
71Matúš MedžoS nikým0
72Denis KakačkaS nikým0
73Jakub ŽákS niekym0
74Ivan MičíkS niekym0
75Ivan DoroshenkoYoung Red Devils0
76Michaela KrivulčikovaGabion Aréna Team0
77Matúš HajdúkZberba0
78Lukáš KozánekYoung Red Devils0
79Adam ŠprlaZberba0
80Martin ŠkumátZberba0
81Martin PoldaufProti sebe0
82JajcayNŠK 1922 Bratislava0
83GorogNŠK 1922 Bratislava0
84Alexander PilarčíkKlimekovci0
85Richard UhliarikSlušne a solídne0
86Matej ŠiškaS nikým0
87Kristian ZboroňZberba0
88Kristian KolenaZberba0
89Lukáš ChrenekYoung Red Devils0
90Jozef ŤapajZberba0
91Filip JankovskýZberba0
92David PolákovičZberba0
93Samuel HrivnákYoung Red Devils0
94Martin LuckýZberba0
95Ján DučajYoung Red Devils0
96Juraj JuranaMajstri0
97Michal TukaGabion Aréna Team0
98Jaroslav FlorekGabion Aréna Team0
99Jakub ČinčaraGabion Aréna Team0
100Tomáš ŽuffaProti sebe0
101Matúš HucíkProti sebe0
102Kristián NožinaProti sebe0
103Peter IvančákProti sebe0
104Adam SirotaProti sebe0
105Jakub KepstaNealko0
106Matej lofajNealko0
107Patrik KozacikNealko0
108Tomáš PakosZberba0
109Denis GvoraS niekym0
110Adrian ZahoraNealko0
111Juraj KozáčikS niekym0
112Denis MoravčíkEngerau Boys BA0
113Tadeáš ŠtefkaEl Matador Team0
114Ján SpišiakEl Matador Team0
115Dávid ĎuroňEl Matador Team0
116Jozef PolčicEl Matador Team0
117Marek BačaEl Matador Team0
118Martin ByraStarekTransport0
119Peter PnačekStarekTransport0
120Martin TomagaStarekTransport0
121Juraj BačaStarekTransport0
122Jaroslav DaňaStarekTransport0
123Mário ChorvátStarekTransport0
124Matúš ZbojaStarekTransport0
125Filip MravecBorussia Mönchengladbach0
126Zdeno SýkoraEngerau Boys BA0
127Samuel RajtakEngerau Boys BA0
128Roman SuľaEl Matador Team0
129Adam KišSSC Neopil0
130Milan JarošBorussia Mönchengladbach0
131Marian ŠróbaGabion Aréna Team0
132Dušan RoštákGabion Aréna Team0
133Martin PúčaťGabion Aréna Team0
134Marian BrčákGabion Aréna Team0
135Matúš GerátSSC Neopil0
136Jakub KišSSC Neopil0
137Ľuboš HorvathEngerau Boys BA0
138Jakub ŠiškaSSC Neopil0
139Matúš TarajSSC Neopil0
140Miriam BukováTJ Olympic Šutovo0
141Barbora SpišiakováTJ Olympic Šutovo0
142Richard BilekEngerau Boys BA0
143Mário ToporEngerau Boys BA0
144Štefan SpišiakEl Matador Team0
145Maroš VrabčekFF Invalid0
146Dávid KlimčíkS niekym0
147KozánekNŠK 1922 Bratislava0
148Filip KuráňS niekym0
149Ondrej BucS niekym0
150Peter JarošS niekym0
151Michal RentkaProti sebe0
152Martin DrozdProti sebe0
153Juraj KičinProti sebe0
154Tomáš BačaProti sebe0
155KovalíkNŠK 1922 Bratislava0
156KrutkaNŠK 1922 Bratislava0
157BujnaNŠK 1922 Bratislava0
158NovosadNŠK 1922 Bratislava0
159ČernákNŠK 1922 Bratislava0
160ZaťkoNŠK 1922 Bratislava0
161BeňoNŠK 1922 Bratislava0
162Filip MarecBorussia Mönchengladbach0
163BakošFF Invalid0
164Juraj HarmataKlimekovci0
165Mário ValkoFF Invalid0
166Veronika DúbravskáFF Invalid0
167Dominik ŤapajFF Invalid0
168Adrián BelopotočanFF Invalid0
169Mário JuráňKlimekovci0
170Peter JuráňKlimekovci0
171Filip HrubošKlimekovci0
172Jakub KošarištanNealko0
173Dušan JantošíkKlimekovci0
174Peter JurinaKlimekovci0
175Marek KlimekKlimekovci0
176Marián KlimčíkMajstri0
177Martin ŠangalaMajstri0
178Michal MatlákMajstri0
179Andrej BrčákGabion Aréna Team0

 

Skupina A – FUTBAL

PozKlubOZVPGIGRGBody
1S nikým2205236
2TJ Olympic Šutovo2118263
3Gabion Aréna Team202110-90

Skupina B – FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1SSC Neopil22009276
2Nealko21018713
3Klimekovci200219-80

Skupina C – FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1Majstri2200121116
2Borussia Mönchengladbach21018533
3Zberba2002014-140

Skupina D – FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1StarekTransport22005146
2El Matador Team21013213
3NŠK 1922 Bratislava200205-50

Skupina E – FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1Slušne a solídne2200190196
2Young Red Devils210116-53
3Proti sebe2002014-140

Skupina F – FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1FF Invalid22009186
2Engerau Boys BA210157-23
3S niekym200228-60

Tabuľka 2. miest FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1TJ Olympic Šutovo21018263
2Borussia Mönchengladbach21018533
3Nealko21018713
4El Matador Team21013213
5Engerau Boys BA210157-23
6Young Red Devils210116-53

Kolo 1 Kolo 2 Finále
S nikým  
10. júla 2021
S nikým 0-2 Slušne a solídne
Slušne a solídne
10. júla 2021
Slušne a solídne 6-1 FF Invalid
Slušne a solídne
 Slušne a solídne
SSC Neopil
10. júla 2021
Slušne a solídne 1-0 TJ Olympic Šutovo
10. júla 2021
SSC Neopil 0-2 FF Invalid
FF Invalid
 
FF Invalid
 
Majstri
10. júla 2021
Majstri 1-2 TJ Olympic Šutovo
TJ Olympic Šutovo
10. júla 2021
TJ Olympic Šutovo 2-1 StarekTransport
TJ Olympic Šutovo
 TJ Olympic Šutovo
StarekTransport 
10. júla 2021
StarekTransport 2-0 Borussia Mönchengladbach
StarekTransport
 
Borussia Mönchengladbach

Kľúč na vyhodnotenie skupín – Body v skupine, rozdiel skóre, viac strelených gólov, vyšší počet výhier,

Kľúč na vyhodnotenie celkového poradia – rozdiel skóre, viac strelených gólov, vyšší počet výhier,