Rozpis FLORBAL

DátumZápasČas / VýsledkySkupina
Nealko — ZberbaSkupina 1 – FLORBAL
SSC Neopil — El Matador TeamSkupina 2 – FLORBAL
Klimekovci — MajstriSkupina 3 – FLORBAL
TJ Olympic Šutovo — NŠK 1922 BratislavaSkupina 4 – FLORBAL
Gabion Aréna Team — StarekTransportSkupina 5 - FLORBAL
S nikým — Borussia MönchengladbachSkupina 6 – FLORBAL
Nealko — Proti sebeSkupina 1 – FLORBAL
SSC Neopil — Young Red DevilsSkupina 2 – FLORBAL
Klimekovci — S niekymSkupina 3 – FLORBAL
TJ Olympic Šutovo — FF InvalidSkupina 4 – FLORBAL
Gabion Aréna Team — Engerau Boys BASkupina 5 - FLORBAL
S nikým — Slušne a solídneSkupina 6 – FLORBAL
Zberba — Proti sebeSkupina 1 – FLORBAL
El Matador Team — Young Red DevilsSkupina 2 – FLORBAL
Majstri — S niekymSkupina 3 – FLORBAL
NŠK 1922 Bratislava — FF InvalidSkupina 4 – FLORBAL
StarekTransport — Engerau Boys BASkupina 5 - FLORBAL
Borussia Mönchengladbach — Slušne a solídneSkupina 6 – FLORBAL
Gabion Aréna Team — Proti sebeTabuľka 2. miest FLORBAL
TJ Olympic Šutovo — S niekymTabuľka 2. miest FLORBAL

Najlepší hráč florbal

PozíciaHráčKlubGóly
1Samuel ZemančíkMajstri15
2Martin TomagaStarekTransport14
3Matúš MedžoS nikým14
4Martin DrozdProti sebe12
5Anton SuľaTJ Olympic Šutovo12
6Tomáš ŠrobaS nikým9
7Barbora SpišiakováTJ Olympic Šutovo9
8Jakub KošarištanNealko9
9Adam KišSSC Neopil8
10Martin ŠangalaMajstri8
11Matúš GerátSSC Neopil7
12Stanislav BelkoMajstri7
13Martin RošťakGabion Aréna Team7
14Marián KlimčíkMajstri7
15Timotej DedinskýS nikým6
16Martin kubošNealko5
17Kristián NožinaProti sebe5
18Martin LatkaS nikým5
19Michal MatlákMajstri5
20Tomáš ZboroňStarekTransport5
21Patrik KozacikNealko5
22Filip KuráňS niekym5
23Juraj BačaStarekTransport4
24Jaroslav DaňaStarekTransport4
25Marián MoresMajstri4
26Veronika DúbravskáFF Invalid3
27Mário ChorvátStarekTransport3
28Frederika KovalikováFF Invalid3
29Patrik MikulajS nikým3
30Timotej ČuporákNealko3
31Filip KovalYoung Red Devils3
32Adrián BelopotočanFF Invalid3
33Adrian ZahoraNealko3
34Ľubomír GerátSSC Neopil3
35Matúš LajčinSSC Neopil3
36Peter IvančákProti sebe3
37Matúš HucíkProti sebe3
38David PolákovičZberba3
39Tomáš BucTJ Olympic Šutovo3
40Tomáš ŽuffaProti sebe3
41Jakub ČinčaraGabion Aréna Team3
42Miriam BukováTJ Olympic Šutovo2
43Filip ĎuroňEl Matador Team2
44Erik ŽuffaS niekym2
45Ondrej BucS niekym2
46Filip HajdukSSC Neopil2
47Dávid KlimčíkS niekym2
48Ján DučajYoung Red Devils2
49Nikolas ŠubinYoung Red Devils2
50KrutkaNŠK 1922 Bratislava2
51Michaela KrivulčikovaGabion Aréna Team2
52Branislav BullaS nikým2
53Radko KvasničakSlušne a solídne2
54Adam SirotaProti sebe2
55Marian ŠróbaGabion Aréna Team2
56Jaroslav FlorekGabion Aréna Team2
57GorogNŠK 1922 Bratislava1
58Matúš PíšiMajstri1
59Alexander PilarčíkKlimekovci1
60Richard UhliarikSlušne a solídne1
61Lukáš RepkaBorussia Mönchengladbach1
62Miloš BútoraMajstri1
63Martin PoldaufProti sebe1
64Nikodem stašNealko1
65Tomáš BačaProti sebe1
66Juraj KozáčikS niekym1
67Ivan MičíkS niekym1
68David ŤapajnaNealko1
69Denis KakačkaS nikým1
70Ivan DoroshenkoYoung Red Devils1
71Martin BranickýTJ Olympic Šutovo1
72Martin LuckýZberba1
73Tomáš PakosZberba1
74Kristian ZboroňZberba1
75Andrej BrčákGabion Aréna Team1
76Juraj HarmataKlimekovci1
77Patrik ZrnčíkEl Matador Team1
78Tadeáš ŤapajTJ Olympic Šutovo1
79Ján SpišiakEl Matador Team1
80Filip JuráňTJ Olympic Šutovo1
81Richard BilekEngerau Boys BA1
82Andrej CsibaEngerau Boys BA1
83Ronald VörosEngerau Boys BA1
84Marián KrižanEngerau Boys BA1
85Tomáš JurinaTJ Olympic Šutovo1
86Peter JuráňKlimekovci1
87Milan JarošBorussia Mönchengladbach1
88Matej GondaBorussia Mönchengladbach1
89Zdeno SýkoraEngerau Boys BA0
90Filip ČernýYoung Red Devils0
91Oliver KerteszYoung Red Devils0
92Adam CehuľaTJ Olympic Šutovo0
93Mário ToporEngerau Boys BA0
94Martin BednárBorussia Mönchengladbach0
95Denis MoravčíkEngerau Boys BA0
96Ľuboš HorvathEngerau Boys BA0
97Jakub KepstaNealko0
98Matej lofajNealko0
99Maroš BednárBorussia Mönchengladbach0
100Matúš HajdúkZberba0
101Michal MlynekEngerau Boys BA0
102Samuel RajtakEngerau Boys BA0
103Juraj JuranaMajstri0
104Jozef SuľaTJ Olympic Šutovo0
105Marko MikušSSC Neopil0
106Adam ŠprlaZberba0
107Martin ŠkumátZberba0
108Dušan RoštákGabion Aréna Team0
109JajcayNŠK 1922 Bratislava0
110Martin PúčaťGabion Aréna Team0
111Marian BrčákGabion Aréna Team0
112Maroš VitanovecSSC Neopil0
113Ľuboš PisarčíkSlušne a solídne0
114Albert HotiSlušne a solídne0
115Matej ŠiškaS nikým0
116Kristian KolenaZberba0
117Michal TukaGabion Aréna Team0
118Lukáš ChrenekYoung Red Devils0
119Jozef ŤapajZberba0
120Filip JankovskýZberba0
121Jakub KišSSC Neopil0
122Lukáš KozánekYoung Red Devils0
123Samuel HrivnákYoung Red Devils0
124Diego TristanYoung Red Devils0
125Jakub ŠiškaSSC Neopil0
126Matúš TarajSSC Neopil0
127Marián GočálSlušne a solídne0
128Marek MušákSlušne a solídne0
129Rastislav SmondekSlušne a solídne0
130Michael StašákSlušne a solídne0
131Filip MarecBorussia Mönchengladbach0
132KovalíkNŠK 1922 Bratislava0
133Maroš VrabčekFF Invalid0
134BujnaNŠK 1922 Bratislava0
135NovosadNŠK 1922 Bratislava0
136ČernákNŠK 1922 Bratislava0
137ZaťkoNŠK 1922 Bratislava0
138BeňoNŠK 1922 Bratislava0
139KozánekNŠK 1922 Bratislava0
140BakošFF Invalid0
141Radovan MedveckýFF Invalid0
142Juraj KičinProti sebe0
143Mário ValkoFF Invalid0
144Dominik ŤapajFF Invalid0
145Vojto FukasFF Invalid0
146Pavol BetušťákFF Invalid0
147Matúš UlrichMajstri0
148Mário JuráňKlimekovci0
149Marek KlimekKlimekovci0
150Peter JurinaKlimekovci0
151Bohuslav PilarčíkKlimekovci0
152Dušan JantošíkKlimekovci0
153Roman SuľaEl Matador Team0
154Štefan SpišiakEl Matador Team0
155Filip HrubošKlimekovci0
156Miroslav RoštákStarekTransport0
157Milan HvoľkaSlušne a solídne0
158Juraj KurjakSlušne a solídne0
159Roman RepkaBorussia Mönchengladbach0
160Marek KubošNealko0
161Gabriel KarasBorussia Mönchengladbach0
162Matúš StaroňS nikým0
163Matúš DedinskýS nikým0
164Filip MravecBorussia Mönchengladbach0
165Matúš ZbojaStarekTransport0
166Marek ZbojaStarekTransport0
167Peter PnačekStarekTransport0
168Michal RentkaProti sebe0
169Martin ByraStarekTransport0
170Marek BačaEl Matador Team0
171Jakub ŽákS niekym0
172Jozef PolčicEl Matador Team0
173Denis GvoraS niekym0
174Tomáš UjmiakS niekym0
175Dávid ĎuroňEl Matador Team0
176Lukáš StacheraEl Matador Team0
177Tadeáš ŠtefkaEl Matador Team0
178Peter JarošS niekym0
179Samuel BelopotočanBorussia Mönchengladbach0

Skupina 1 – FLORBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1Nealko2200166106
2Proti sebe2101191273
3Zberba2002623-170

Skupina 2 – FLORBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1SSC Neopil2200223196
2Young Red Devils2101813-53
3El Matador Team2002418-140

Skupina 3 – FLORBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1Majstri2200263236
2S niekym210111923
3Klimekovci2002328-250

Skupina 4 – FLORBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1FF Invalid220010646
2TJ Olympic Šutovo2101171073
3NŠK 1922 Bratislava2002314-110

Skupina 5 – FLORBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1StarekTransport2200302286
2Gabion Aréna Team21011112-13
3Engerau Boys BA2002431-270

Skupina 6 – FLORBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1S nikým2200233206
2Slušne a solídne2101314-113
3Borussia Mönchengladbach2002312-90

Tabuľka 2. miest FLORBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1Proti sebe2101191273
2TJ Olympic Šutovo2101171073
3S niekym210111923
4Gabion Aréna Team21011112-13
5Young Red Devils2101813-53
6Slušne a solídne2101314-113

Kolo 1 Kolo 2 Finále
Nealko  
10. júla 2021
Nealko 4-0 StarekTransport
Nealko
10. júla 2021
Nealko 7-8 S nikým
StarekTransport
 S nikým
SSC Neopil
10. júla 2021
S nikým 2-4 Majstri
10. júla 2021
SSC Neopil 1-7 S nikým
S nikým
 
S nikým
 
Majstri
10. júla 2021
Majstri 7-3 Proti sebe
Majstri
10. júla 2021
Majstri 11-2 TJ Olympic Šutovo
Proti sebe
 Majstri
FF Invalid 
10. júla 2021
FF Invalid 4-5 TJ Olympic Šutovo
TJ Olympic Šutovo
 
TJ Olympic Šutovo

Kľúč na vyhodnotenie skupín – Body v skupine, rozdiel skóre, viac strelených gólov, vyšší počet výhier,

Kľúč na vyhodnotenie celkového poradia – rozdiel skóre, viac strelených gólov, vyšší počet výhier,