Rozpis FUTBAL 2022

DátumZápasČas / VýsledkySkupina
Engerau Boys BA — ZberbaSKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
TJ Olympic Šutovo — Proti sebeSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
Gabion Aréna Team — Nealko a KepštaSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
Engerau Boys BA — S nikýmSKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
AC Harpagan — KondelaSKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
StarekTransport — MajstriSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
SSC Neopil — FF InvalidSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
Playboji — Gabion Aréna TeamSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
Nealko a Kepšta — TJ Olympic ŠutovoSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
Zberba — AC HarpaganSKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
Kondela — Engerau Boys BASKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
Young Red Devils — SSC NeopilSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
FF Invalid — StarekTransportSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
Proti sebe — Nealko a KepštaSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
TJ Olympic Šutovo — PlaybojiSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
S nikým — KondelaSKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
Majstri — FF InvalidSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
StarekTransport — Young Red DevilsSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
Gabion Aréna Team — TJ Olympic ŠutovoSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
Playboji — Proti sebeSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
AC Harpagan — Engerau Boys BASKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
Zberba — S nikýmSKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
SSC Neopil — StarekTransportSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
Young Red Devils — MajstriSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
Nealko a Kepšta — PlaybojiSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
Proti sebe — Gabion Aréna TeamSKUPINA 1 – FUTBAL - 2022
Kondela — ZberbaSKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
S nikým — AC HarpaganSKUPINA 2 – FUTBAL - 2022
FF Invalid — Young Red DevilsSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022
Majstri — SSC NeopilSKUPINA 3 – FUTBAL - 2022

Najlepší hráč futbal 2022

PozíciaHráčGóly
1Marcel Nákačka9
2Nikodem Staš9
3Roman Repka7
4Tomáš Reguly6
5Milan Ferenčík5
6Miloš Bútora5
7Peter Nehila5
8Lukáš Zboja4
9Marián Mores4
10Matej Gonda4
11Matúš Staroň3
12Matej Šiška3
13Martin Branický3
14Martin Kuboš3
15Roman Tapajňa3
16Matúš Lajčin3
17Michal Motyčák2
18Miroslav Ladňák2
19Martin Drozd2
20Filip Juráň2
21Patrik Kozacik2
22Pavol Betušťák2
23Ján Dučaj2
24Peter Paluga2
25Marcel Matištík2
26Martin Latka2
27Marek Hamáň2
28Ľubomír Pikna2
29Adam Kozáčik2
30Tomáš Zboroň2
31Andrej Csiba2
32Richard Matys2
33Vlado Baruta1
34Matúš Ulrich1
35Matej Dulačka1
36Frederik Kohár1
37Peter Dávid Žák1
38Šimon Mydlár1
39Jakub Kuloštiak1
40Adam Sirota1
41Jaroslav Florek1
42Stanislav Belko1
43Jozef Reguly1
44Andrej Brčák1
45Jozef Ťapaj1
46Maroš Vitanovec1
47Tomáš Ujmiak1
48Jakub Katrenčík1
49Adrian Zahora1
50Peter Gerát1
51Vojto Fukas1
52Tadeáš Ťapaj1
53Matúš Píši1
54Lukáš Repka1
55Jakub Košarištan1
56Ľuboš Horvath1
57Ronald Vöros1
58Juraj Kozáčik1
59Gabriel Karas1
60Marek Kuboš1
61Tomáš Buc1
62Filip Hajduk1
63Imrich Uzola1
64Dušan Kliment0
65Adam Rejko0
66Samuel Tancos0
67Július Žuffa0
68Peter Maslo0
69Dušan Rošťák0
70Dávid Hrkeľ0
71Dávid Brčák0
72Stanislav Zaťko0
73Jaroslav Hradský0
74Marián Klimčík0
75Denis Šálka0
76Martin Filek0
77Erik Žuffa0
78Peter Pňáček0
79Peter Čuchor0
80Juraj Gracák0
81Patrik Bachan0
82Filip Kollar0
83Dominik Margeťák0
84Lukáš Chrenek0
85Filip Pallo0
86Bohuslav Pilarčík0
87Jakub Bielik0
88Patrik Medvedcký0
89Juraj Kostelanský0
90Samuel Brnča0
91Adam Lupták0
92Chris Hrušovský0
93Martin Rošťak0
94Matúš Zboja0
95Marek Kulošťák0
96Denis Moravčík0
97Ivan Mičík0
98Michal Rentka0
99Juraj Kičin0
100Tomáš Bača0
101Michal Matlák0
102Martin Šangala0
103Adrián Belopotočan0
104Martin Tomaga0
105Jaroslav Daňa0
106Miroslav Rošták0
107Martin Bednár0
108Michal Mlynek0
109Matúš Medžo0
110Samuel Rajták0
111Mário Topor0
112Richard Bilek0
113Jozef Suľa0
114Barbora Spišiaková0
115Samuel Belopotočan0
116Matúš Taraj0
117Jakub Kiš0
118Marko Mikuš0
119Adam Kiš0
120Matúš Gerát0
121Denis Kakačka0
122Tomáš Šroba0
123Šimon Jozef Šimánek0
124Mário Chorvát0
125Tadeáš Štefka0
126Tomáš Hutira0
127Noro Hric0
128Filip Žak0
129Filip Ďuroň0
130Benjamín Janík0
131Patrik Rusnák0
132Adam Brčák0
133Matej Záhora0
134Adam Kaššák0
135Filip Kuráň0
136Tomáš Garbiar0
137Filip Černý0
138David Polákovič0
139Lukáš Kozánek0
140Samuel Hrivnák0
141Tomáš Hvolka0
142Peter Ivančák0
143Jakub Kepsta0
144Matej Lofaj0
145Tomáš Pakos0
146Nikolas Šubin0
147Ivan Doroshenko0
148Filip Koval0
149Oliver Kertesz0
150Matúš Gonda0

Skupina 1 – FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1Nealko a Kepšta44002102112
2TJ Olympic Šutovo4301182169
3Gabion Aréna Team4202511-66
4Proti sebe4103420-163
5Playboji4004116-150

Skupina 2 – FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1Kondela44001331012
2S nikým4301193169
3AC Harpagan42021117-66
4Engerau Boys BA4103512-73
5Zberba4004316-130

Skupina 3 – FUTBAL

PozKlubOZVRPGIGRGBody
1StarekTransport4310123910
2SSC Neopil422092710
3Majstri4202101006
4FF Invalid411267-14
5Young Red Devils4004217-150

Semifinále Finále
Nealko a Kepšta 
25. júna 2022
Nealko a Kepšta 4-0 SSC Neopil
Nealko a Kepšta
25. júna 2022
Nealko a Kepšta 4-1 Kondela
SSC Neopil
 
Kondela
25. júna 2022
Kondela 1-0 StarekTransport
Kondela
 
StarekTransport

Postupový kľúč – 1. miesto v skupine a jeden z 2. miesta (body, skóre, viac strelených gólov)

Celkový výťaz – Pavúk, Body v skupine, vzájomný zápas, rozdiel skóre, vyšší počet strelených gólov